Rubrika: Zdraví a styl

Biočaje pro děti i pro maminky

U dětí, ale také kojících maminek, je důležité nejen zvolit v daném věku tu správnou stravu, ale také vhodné nápoje. Podle věku dítěte obsahují vyvážené živiny, naopak některých složek, jako například cukrů a tuků, je zde podstatně méně. Základem zdravých dětských nápojů jsou pak vždy naturální produkty bez výraznějších konzervačních úprav...

Celý článek

Víte, jaká konkrétní rizika hrozí maminkám kuřačkám? Co dělat, když se nelze zlozvyku zbavit?

1Kouření samozřejmě nikdy nebylo a nebude zdravé, a o době početí, těhotenství a období kojení to platí dvojnásob, ne-li trojnásob. A nejen pro maminku a dítě, ale samozřejmě i pro otce dítěte. Kouření potencionálních rodičů totiž snižuje pravděpodobnost otěhotnění!

Celý článek

Kvůli slazeným limonádám děti nechtějí pít čistou vodu

child-drinking-waterDoba jde notně dopředu a s tím se mění i stravovací návyky. Nikoho asi nepřekvapí, že děti v dnešní době nejsou tolik naučené pít čistou neslazenou vodu. Dříve to bylo automatické, ale dnes je řada těch, kteří se ničeho neslazeného ani nedotknou.

Celý článek najdete zde: http://www.novinky.cz/zena/deti/315914-kvuli-slazenym-limonadam-deti-nechteji-pit-cistou-vodu.html

Celý článek

Dětská pokožka je pětkrát tenčí než dospělá, podráždí ji jahody i vlna

blue-eyed-child-wallpapers_11376_1152x864Všichni víme, že dětská kůže je jemná a velmi náchylná. Ale věděli jste, že se vyvíjí až do tří let věku a do té doby není schopna zajistit tělu plnou ochranu?

Zde najdete několik tipů, jak ji zachovat zdravou.

 

Celý článek

Uražený zub dítěte musí hned zpět do pusy

zuby-detiNarazili jsme na velmi zajímavý článek. Víte, že vypadlý zub musí hned zpět do pusy? A pokud to nejde, musíte ho na stomatologii minimálně přinést s sebou.

 

 

Celý článek najdete zde: http://www.novinky.cz/zena/zdravi/329913-urazeny-zub-ditete-musi-hned-zpet-do-pusy.html

Celý článek