Dětské chůvičky a monitory dechu- jak vybírat?

Dětské chůvičky a monitory dechu- jak vybírat?

Dětské chůvičky a monitory dechu slouží ke kontrole dítěte na určitou vzdálenost, v současnosti najdete na pultech skutečně široký výběr těchto pomůcek pro maminky, tatínky, ale i další členy domácnosti, kteří bdí nad bezpečím dítek, aniž by museli být neustále u jejich postýlky. Jak se rozdělují chůvičky a jak vybrat tu správnou pro vás a vaše miminko?

Jednoduché elektronické a digitální chůvičky

Základní provedení chůviček dokáže zachycovat zvuk v postýlce, elektronické a digitální chůvičky v jednodušším provedení ale nemusí vždy splňovat všechny nároky na kontrolu dítěte. I proto mohou být rozšířeny také o monitoring dechu nebo o menší kameru, která dokáže zaznamenat situaci a stav dítka vizuálně.

Pokročilé chůvičky s videem

Oblíbenou a moderní formou chůviček jsou ty, které jsou navíc vybavené kamerou. K zvukovému záznamu si tedy přidejte ještě vizuální kontrolu a mát v podstatě dokonalé zařízení, se kterým budete ihned informování o dýchacích potížích, nebo jiných nepříjemných symptomech dětí. Videochůvička je jednoduchým elektronickým pomocníkem pro rodiče, na jehož jedné straně se nachází kamerka a na straně druhé zařízení s monitorem, trochu podobné mobilnímu telefonu.

Monitoring dechu

Chůvičky, které monitorují dech, mohou být samostatnou kategorií, monitoring dechu ale může být také součástí komplexního zařízení se vším všudy. Představte si, že budete moci kontrolovat obraz, zvuk, a dokonce i do jisté míry životní funkce svého dítka. Ideálním řešením jsou tedy chůvičky s kamerou, záznamem zvuku a také s možností monitoringu dýchání.

Výrobci

Velmi důležité je vybrat si výrobce, který se již osvědčil, vyplatí se ne jen jednou novou chůvičku vyzkoušet. Někdy se může stát, že funguje se zpožděním, nebo nedávají přesné informace, což může být fatální. K oblíbeným výrobcům, na které je spolehnutí se řadí například:

  • Avent
  • Tomcom Babytalker
  • Reer

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *